بمحض نهایی شدن خرید ، کالا بسته بندی شده و به شرکتهای حمل نقل تحویل داده می شود لذا شرایط ارسال در چند حالت کلی پست، تیپاکس و … می باشد. که در ادامه شرایط هر کدام را بیان می نماییم:

  • ارسال از طریق پست پیشتاز و تیپاکس

بدلیل ترافیک بالای پست ، زمان ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس بطور تقریبی الی 5 روز می باشد.

نحوه ارسال سفارش به این صورت است که بعد ثبت سفارش توسط مشتری ، حداکثر دو روز کاری بعد از تحویل به پست  کد مرسوله پستی 24 رقمی به دو روش ارسال پیامک ، ایمیل در دسترس خواهد بود.

تبصره : هزینه حمل و نقل محاسبه شده هر کالا شامل  هزینه بسته بندی ، هزینه تست کالا  ، هزینه ایاب ذهاب کالا و هزینه تعرفه پستی می باشد .

  • ارسال فوری با پیک در شهر گناوه

سفارشهای که در روزهای کاری ثبت می شوند جهت ارسال در شهر گناوه بصورت فوری و حداکثر تا 24 ساعت آینده توسط پیک به مشتری تحویل داده می شود . (ارسال رایگان میباشد)

  • باربری یا ارسال با اتوبوس

این روش برای خرید های عمده  به درخواست مشتری می باشد.همچنین خریدهای تکی که به درخواست مشتری بوده ؛  در این روش کالا به‌صورت پس‌کرایه ارسال خواهد شد. مشتری می بایست پس از انتخاب این روش با تیم پشتیبانی جهت هماهنگی های لازم تماس بگیرد. (09171791583-09373737132)

تبصره 1: از زمان تحویل بار به باربری ( اتوبوس ) و ارایه شماره بارنامه یا شماره تلفن اتوبوس به مشتری از طریق ایمیل و پیامک , تمامی مسولیت کالای ارسالی و هماهنگی های بعدی بر عهده مشتری می باشد.